ANA SAYFA İLETİŞİM
 
 
   
 
 

LOGO'nun perakendecilik çözümü Shop Manager ile hayatınızı kolaylaştırın, verimliliğinizi arttırın !

Shop Manager, Türkiye'nin uygulama yazılımları pazarının lider kuruluşu Logo'nun perakende noktaları için geliştirdiği yönetim sistemidir. Ürün, Örme, Konfeksiyon, Ayakkabı, Çeyiz, Halı-Mobilya, Kozmetik, Kırtasiye-Oyuncak, Elektronik, Beyaz Eşya ve daha birçok sektörde direk müşteriye çeşitli ödeme ve taksit opsiyonları kullanarak satış yapan mağazaların daha çağdaş ve verimli çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Türkiye'nin her yerine dağılmış satış ve hizmet ağı tarafından sunulan Shop Managerile mağazadaki tüm işlemler net ve pratik bir şekilde takip edilebilir ve alınması gereken kritik yönetim kararları güvenilir veriler ışığında zamanında alınabilir. İleriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.
 Stok (İrsaliye, Sipariş, Seri Lot takibi, Maliyelendirme, Dinamik Birimleme, Eşdeğer Mal Takibi, Renk/Beden Matrisi, Barkod Etiketi Tasarımı ve Basımı, Görsel Uyarlama), Fatura, Cari Hesap (Ödeme/Tahsilat, Ödeme Planı), Kampanya, Çek/Senet, Banka (Kredi Kartı Hesapları, Kasa, Döviz Kuru Takibi), Satış Konsolu, Dövizli Hesap Makinesi ve bu bölümlerin tüm yan ürünleri (kullanıcı tanımlı raporlar, aktarımlar) bölümlerinden oluşan Shop Manager Seti, GO ürün ailesinin ek modül ve kullanıcı arttırımları ile uyumludur. Logo ürünlerindeki kod uyumu sayesinde Logo Tiger gibi farklı uygulama ile uygun altyapı sağlanırsa online/offline veri iletişimi kurabilen Shop Manager bu özelliği sayesinde hem üretici hem de perakendeci olan kuruluşlar tarafından beğeni ile kullanılmaktadır.

Artık Shop Manager ile daha verimli çalışmak, karlılığı ve hizmet kalitesini arttırmak çok kolay !!

Logo SHOP MANAGER broşürünü indirmek için buraya tıklayınız.

 

LOGO SHOP MANAGER LOGO START LOGO GO LOGO CONNECT
GSM : O 532 607 22 33 OFİS TEL : 0 216 410 41 77